Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

dobry skup aut kasacja pojazdów

Utworzony przez Danuta, 3 marca 2015 r. o 09:07
dobry skup i kasacja w lublinie jest na ul władysława kunickiego 57. korzytsałam z ich usług i wszystko było ok :) pozdrawiam: Anna polskiksiegowy.pl/jaka-nazwa-biuro-rachunkowe księgowa Wałbrzych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak z okolic pulaw ryk oraz deblina polecam ***rozbite.wordpress.com skupuja rozbitki placa niezle bo sami naprawiaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest forum ? Czy reklama?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tatarakowej 2 mają dobry skupaut, uczciwie dają cenę :) moge ich polecić. __________________ *** tworzefirme.pl księgowa praca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam: ******skupautsamochodow.pl/lbl/chelm/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***skupautsamochodow.pl/slaskie/ skupautsamochodow.pl/slaskie/ skupujemy prawie wszystkie samochody.po więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
exuex napisał:
dobry skup i kasacja w lublinie jest na ul władysława kunickiego 57. korzytsałam z ich usług i wszystko było ok :) pozdrawiam: Anna     ominzus.pl/biuro_rachunkowe_ksiegowa-walbrzych/    księgowa Wałbrzych
 Tez polecam tam, Sam korzystałem i wszystko poszło ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam skup aut na kunickiego 57 w lublinie, skupaut-lublin.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo ciekawy artykuł muszę stwierdzić, z tym, że nie zgodzę się, bo złom jest teraz wysoko, szczególnie metale kolorowe jak np. miedź, aluminium, puszki aluminiowe i inne tego typu metale nieżelazne. warto zwrócić uwagę na cenę w skupie akumulatorów. np. gdy interesujesz się złomowaniem pojazdów (autokasacja inaczej zwana też recyklingiem pojazdów) to warto sprzedać akumulator oddzielnie, bo zawiera dużo ołowiu, który kosztuje teraz na skupach nawet 6-7 złotych za kilogram. ja sprzedaję na przykład w skupie złomu w białymstoku, w firmie uniwerstal, warto zajerzeć na ich stronę ***uniwerstal.pl oraz prfil na facebook ***facebook.pl/uniwerstal bo dodają ciekawe artykuły. moim zdaniem najlepsze złomowisko w białymstoku. jest tam również sprzedaż części używanych z demontażu ze budynku stacja demontażu pojazdów białystok - najniższe ceny w regionie, części z roczników 90-2005, (elementy karoserii, zawieszenia i silnika, felgi aluminiowe i stalowe, opony używane, sprawne akumulatory) po co wyrzucać, lepiej zawieść, przywieść albo zadzwonić i wtedy zgarniasz kasę. nawet nie wiecie ile to pieniędzy. 500 plus wam tego nie da. ludzie sobie pobudowali za to chałupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja polecam bezkonkurencyjną firmę ze Śląska ***autozlom24h.pl, która jest profesjonalna, sprawnie radzi sobie ze wszystkimi formalnościami i dobrze płaci. co ciekawe, odbierają auto ze wskazanego miejsca. korzystałem z ich usług w tamtym roku i nie mam im nic do zarzucenia, wszystko poszło sprawnie, byłem zadowolony bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skup aut katowice , skup samochodów katowice  - skupsamochodow.org.pl/slask/katowice | auto skup pojazdów używanych, skup samochodów powypadkowych , uszkodzonych , prywatnych, flotowych, firmowych i poleasingowych. skupsamochodow.org.pl/slask/katowice ******skupsamochodow.org.pl/slask/katowice/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogłoszenia skup aut - kupimyauto.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli szukasz pomocy z wypozyczeniem auta, warto też skonsultować radę z księgowa Jelenia Góra: nasze500plus.pl/radzi-ksiegowa-jelenia-gora/ - 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy auto skup Świdniku to firma S-Car.pl bardzo miły rzeczowy człowiek był u mnie na wycenie pojazdu konkretnie i bez owijania w bawerłne wycenił zapłacił gotówką i odjechał w siną dal polecam serdecznie nr 502-600-336 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza firma skupująca pojazdy to S-Car.pl gorąco polecam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki temu że dowiedziałem się na tym forum o firmie s-car.pl sprzedałem swojego mercedesa po wypadku w stacji demontażu pojazdów dawali mi 600zł a w s-car.pl zapłacili 3500zł niesamowita różnica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaloguj się wykup prenumeratę ******dziennikwschodni.pl/media/public/dziennikwschodni.pl/logo.png ******dziennikwschodni.pl/media/public/dziennikwschodni.pl/forum.png ten temat poniedziałek, 19 lutego 2018 r.
  • region [ul] [li] lubelskie
  • biała podlaska
  • chełm
  • kraśnik
  • lubartów
  • lublin
  • Łęczna
  • puławy
  • Świdnik
  • zamość
[/li] [li] sport [/li] [li] tematyczne [/li] [li] o wszystkim [/li] [/ul] strona główna  »  forum  »  region  »  Świdnik ***cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/avatar/avatar.png skup aut Świdnik 793-063-564 utworzony przez  sss , 19 stycznia 2018 o 10:12 [table] ***cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/avatar/ae200ef3f6bd575e8fa86effa25db5e1.jpg sss posty: 7 napisano 19 stycznia 2018 o 10:12 skup aut za gotówkę  całe sprawne jeżdżące  mogą być bez oc i przeglądu technicznego  osobowe  dostawcze  terenowe  odkupimy auto legalnie na firmę  Świdnik lublin lubelskie  tel 793-063-564 0 zgłoś do moderatora cytuj odpowiedz ***cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/avatar/avatar.png przemysław lasota użytkownik niezarejestrowany napisano 7 lutego 2018 o 10:30 tylko trzy firmy w Świdniku profesjonalnie zajmują się skupem samochodów za gotówkę :***s-car.pl, ***eautoskup.pl oraz esko nie pamiętam adresu ich strony. ewentualnie globcar i forcar mogę polecić pozostali to dzieciaki lub pijaczyny wrzucające ksero ulotek za wycieraczki samochodów. kiedyś do takich zadzwoniłem i powiedziałem nigdy więcej. już podczas rozmowy telefonicznej miałem podejrzenia które niestety potwierdzily się na miejscu raz przyjechało dwóch małolatów cwaniaków za drugim razem przyjechało dwóch starych zgredów od jednego waliło gorzałą. znam to środowisko bo często importuję auta z wielkiej brytani i miałem do czynienia z większością tych panów.  -1 zgłoś do moderatora cytuj odpowiedz ***cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/avatar/avatar.png grażyna użytkownik niezarejestrowany napisano 7 lutego 2018 o 10:37 wczoraj sprzedałam swojego peugota w s-car.pl. ten facet najbardziej przypadł mi go gustu miły rzeczowy kulturalny, nie owija w bawełnę , napewno nie poleciła bym firm które afiszują się tylko nr telefonu bo nigdy nie wiadomo kto przyjedzie a numer zawsze można zmienić. 0 zgłoś do moderatora cytuj odpowiedz ***cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/avatar/avatar.png yanki użytkownik niezarejestrowany napisano 7 lutego 2018 o 10:39 znasz może numer do tego scara? 0 zgłoś do moderatora cytuj odpowiedz ***cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/avatar/avatar.png grażyna użytkownik niezarejestrowany napisano 7 lutego 2018 o 10:45 podaję numer do s-car.pl 502-600-336 pozdrawiam 0 zgłoś do moderatora cytuj odpowiedz ***cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/avatar/avatar.png topcars Świdnik 793-063-564 użytkownik niezarejestrowany napisano 7 lutego 2018 o 23:53 tak tak pan lasota ma rację zapraszam do sprawdzenia numeru telefonu 793-063-564 topcars , wydaje mi się że konkurencja sie poirytowała . pozdrawiam  0 zgłoś do moderatora cytuj odpowiedz ***cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/avatar/avatar.png skup aut Świdnik topcars 793-063-564 użytkownik niezarejestrowany napisano 7 lutego 2018 o 23:56 [quote=przemysław lasota] przemysław lasota  napisał: tylko trzy firmy w Świdniku profesjonalnie zajmują się skupem samochodów za gotówkę :***s-car.pl, ***eautoskup.pl oraz esko nie pamiętam adresu ich strony. ewentualnie globcar i forcar mogę polecić pozostali to dzieciaki lub pijaczyny wrzucające ksero ulotek za wycieraczki samochodów. kiedyś do takich zadzwoniłem i powiedziałem nigdy więcej. już podczas rozmowy telefonicznej miałem podejrzenia które niestety potwierdzily się na miejscu raz przyjechało dwóch małolatów cwaniaków za drugim razem przyjechało dwóch starych zgredów od jednego waliło gorzałą. znam to środowisko bo często importuję auta z wielkiej brytani i miałem do czynienia z większością tych panów.[/quote]  a topcars i globcar do wiadomości pana lasoty to jedna firma  0 zgłoś do moderatora cytuj odpowiedz ***cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/avatar/ae200ef3f6bd575e8fa86effa25db5e1.jpg sss posty: 7 napisano 8 lutego 2018 o 00:05 ***s://***facebook.com/autoskuplubelskie/ 0 zgłoś do moderatora cytuj odpowiedz ***cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/avatar/avatar.png barbara g użytkownik niezarejestrowany napisano 8 lutego 2018 o 08:35 przepraszam czy mogę szanownych kolegów zapytać gdzie w świdniku mieści się ta nowa firma topcars? bo chciałam osobiście odstawić tam swojego matiza? 0 zgłoś do moderatora cytuj odpowiedz ***cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/avatar/avatar.png topcars 793-063-564 użytkownik niezarejestrowany napisano 8 lutego 2018 o 19:30 [quote=barbara g] barbara g  napisał: przepraszam czy mogę szanownych kolegów zapytać gdzie w świdniku mieści się ta nowa firma topcars? bo chciałam osobiście odstawić tam swojego matiza?[/quote] oczywiście franciszków lubelska 25  , lub racławicka 31 zapraszamy do kontaktu telefonicznego 793-063-564 pozdrawiam sławomir 0 zgłoś do moderatora cytuj odpowiedz ***cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/avatar/avatar.png alan85 użytkownik niezarejestrowany napisano 9 lutego 2018 o 10:22 no jasne a coca cola i pepsi to też jedna firma bahaaha (:  zachęcam do skorzystania z usług firmy autoskup100 tel 501345267 pozdro wszystkim 0 zgłoś do moderatora cytuj odpowiedz ***cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/avatar/avatar.png barbara g użytkownik niezarejestrowany napisano [b]9 lutego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po;ecam firmę skup aut lublin kunickiego 57 skupaut-lublin.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po;ecam firmę skup aut lublin kunickiego 57 skupaut-lublin.com.pl
Faktycznie, polceam Auto Skup Lublin MarAuto Na Kunickiego, kupili moje stare auto, nie od razu przystali na moja cene, ale udalo sie dojśc do porozumienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Www.skup-autpoznan.pl Skup samochodów Ciesiółka 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...